home - Restaurace - Restaurace Hotel Botanika

Restaurace Hotel Botanika

Vítejte v rustikální restauraci v srdci původního hotelu Botanika! Jsme zde, abychom vás přivítali do našeho útulného prostředí a představili vám neodolatelnou nabídku mezinárodní a české kuchyně.

Naše restaurace je dokonalým místem pro pořádání vašich společenských akcí. S naší prostornou kapacitou až pro 100 hostů vás rádi přivítáme na svatebním obědě, firemním večírku nebo jiné oslavě, kterou si přejete zvýraznit jedinečnou atmosférou.

Vychutnejte si autentické chutě a vůně našich pokrmů, které jsou připraveny s láskou a zájmem o každý detail. Od klasických českých specialit po světové lahůdky, naše nabídka uspokojí i ty nejnáročnější gurmány.

Náš tým zkušených kuchařů je tu, aby vám přinesl jedinečný gastronomický zážitek, který se bude vryt do vaší paměti na dlouhou dobu. A protože jsme hrdí na naše místní kořeny, vybíráme nejčerstvější suroviny od místních dodavatelů, abychom vám poskytli ten nejlepší zážitek z kvalitního jídla.

Zahalte se do pohodlné atmosféry a užijte si chvíle strávené v naší rustikální restauraci. Ať už plánujete romantickou večeři ve dvou, rodinnou oslavu nebo obchodní setkání, naše restaurace vám poskytne skvělé prostředí a prvotřídní služby.

Děkujeme za Vaši zprávu, brzy Vás budeme kontaktovat.